Wystarczy zadzwonić pod numer: | Od Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Logowanie
|
Wiadomości | Materiały do pobrania | Filmy szkoleniowe
Classeq Unternehmen slider 2

CLASSEQ to my – naszą koncepcją jest „prostota”.

Opracowujemy i produkujemy zmywarki do naczyń i zmywarki do szkła dla branży hotelarskiej i gastronomicznej oraz jesteśmy w naszym kraju najlepiej sprzedającą się marką zmywarek przemysłowych. Przekonująco proste

Nazwa CLASSEQ oznacza przemysłowe zmywarki „Made in England”.

Interface icon test

Przekonująco proste.

Nasz przepis na sukces polega na skoncentrowaniu się na tym, co najważniejsze: na łatwym osiąganiu idealnych rezultatów zmywania, dzięki solidnym zmywarkom, które są niezawodne i łatwe w obsłudze. Przyjazny designe maszyny oraz sprawdzona jakość CLASSEQ przekonuje klientów z ponad 30 krajów na całym świecie.

Einfach sympathisch classeq icon

Po prostu sympatyczna.

CLASSEQ ułatwia pracę wszystkim: naszym klientom, partnerom, technikom i personelowi serwisowemu. To codzienne, pozytywne doświadczenie wywołuje uśmiech na twarzach użytkowników naszych maszyn.

Spuelend einfach icon

Łatwe mycie.

Nasze maszyny są obsługiwane przez prosty system 2 przycisków, dzięki czemu są tak łatwe w obsłudze.

Technologia zastosowana w zmywarkach Classeq jest efektem wieloletnich doświadczeń zbieranych przez zespół Classeq na rynkach całego świata. Doświadczenie to definiuje najważniejsze wymaganie stawiane zmywarce przemysłowej - zmywarka ma skutecznie zmywać naczynia. Tylko tyle i aż tyle! Taka jest zmywarka Classeq.

Classeq – wystarczająca zmywarka

Wojciech Chojnicki
Dyrektor Zarządzający

Unternehmen b2

Historia naszej firmy

CLASSEQ od 1977 roku projektuje i produkuje niezawodne i wytrzymałe maszyny do mycia naczyń i szkła dla przemysłu gastronomicznego i hotelarskiego w Anglii. Dzięki zmywarkom podblatowym i przelotowym CLASSEQ oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie zmywania naczyń w obiektach komercyjnych.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o CLASSEQ? – Skontaktuj się z nami.

Czy mają Państwo jeszcze jakieś pytania? W takim razie proszę przesłać nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

G400 vorne glaeser 900px min