Zmywarka gastronomiczna Classeq D500WS

Wymiary kosza
Wymiary kosza: 500x500mm
Max. wysokość wsunięcia
Max. wysokość wsunięcia: 343mm
Czas trwania cyklu
Czas trwania cyklu: 2/3/5min
Pompa odpływowa
Pompa odpływowa: TAK
Dozownik środka myjącego & nabłyszczającego
Dozownik środka myjącego & nabłyszczającego: tak / tak
8 790,00 zł * netto plus 23% VAT

Czas dostawy 1-3 dni robocze

Zmywarka D500WS będzie idealnym rozwiązaniem dla większych lokali gastronomicznych, takich jak...węcej

Zmywarka D500WS będzie idealnym rozwiązaniem dla większych lokali gastronomicznych, takich jak restauracja, kawiarnia, bar, gdzie tempo przygotowywania posiłków jest bardzo duże.  Model został wyposażony w pompę spustową,  pompę wspomagajacą płukanie oraz dozownik płynu myjącego i nabłyszczającego, dzięki czemu pozwoli na znaczne usprawnienie i zwiększenie efektywności pracy.

Zmywarka posiada także wbudowany zmiękczacz.

Dlaczego Classeq?

Profesjonalna zmywarka jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zmywarki gastronomiczne Classeq wykonane ze stali nierdzewnej są poddawane testom pod kątem wyrzymałości i trwałości. Dzięki temu mamy pewność, że poradzą sobie z dużym obciążeniem. . Są przy tym zbudowane w taki sposób, że ich obsługa i ergonomia ułatwi pracę Twoim pracownikom: jest intuicyjna w sterowaniu i szybka w obsłudze.

Wszystkie zmywarki gastronomiczne Classeq posiadają skróconą długość cyklu mycia, która wynosi 2-3 minuty. Umożliwia to perfekcyjne mycie w szybkim czasie, możliwie jak najwięcej ubrudzonych naczyń. Konstrukcja zmywarek jest idealnie gładka, co czyni je niezwykle łatwe w czyszczeniu.

Gwarancja Classeq

W trosce o bezpieczeństwo i ciągłość pracy urządzeń gastronomicznych Classeq  oddajemy do Twojej dyspozycji naszych specjalistów, gotowych do szybkiej pomocy. Dysponujemy częściami wymiennymi do wszystkich rodzajów zmywarek gastronomicznych Classeq.

Rozmiar
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 550x830-850x608mmmm
Max. wysokość wsunięcia: 343mm
Wymiary kosza: 500x500mm
Wydajność
Czas trwania cyklu: 2/3/5min