Sklep - zmywarki

Profesjonalne, niezawodne i łatwe w obsłudze zmywarki gastronomiczne osiągające zawsze doskonałe wyniki mycia.

Zamknij filtry
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!

W restauracji czy stołówce zawsze najwięcej uwagi poświęca się karcie dań oraz estetyce lokalu. Klienci zwracają na to uwagę w pierwszej kolejności, ale to co się dzieje w kuchni czy na zapleczu lokalu również nie jest bez znaczenia, jeśli chodzi o sukces przedsiębiorstwa. Mamy tu na myśli oczywiście samo przyrządzanie dań, ale również dbanie o czyste naczynia i szkło. Najbardziej wymagająca karta dań i najlepiej przyrządzone potrawy tracą swój blask, jeśli są podane na brudnych lub niedoczyszczonych naczyniach czy z brudnymi sztućcami. Cała uwaga klienta zostaje skierowana wówczas na talerz, miseczkę czy sztućce, a potrawa traci na znaczeniu. Są gusta i guściki, ale nie jeśli chodzi o brudne talerze!

Profesjonalne zmywarki przemysłowe

Classeq oferuje szeroką gamę zmywarek gastronomicznych do naczyń i szkła, którym zawsze możesz zaufać. Classeq oferuje systemy zmywania zarówno dla małych kawiarni czy barów, jak i dużych kuchni wydających setki dań każdego dnia. Classeq w każdej sytuacji perfekcyjnie rozwiązuje problem zmywania, a dzięki akcesoriom takim jak: podstawy, stoły załadowcze i rozładowcze ze zlewozmywakiem lub bez, możesz stworzyć idealną zmywalnię. Naczynia, szkło i sztućce będą myte szybko i perfekcyjnie.

Podczas projektowania zmywarek do naczyń i szkła Classeq kierowaliśmy się przede wszystkim łatwością obsługi, wydajnością i wytrzymałością. I tak większość naszych zmywarek jest obsługiwanych przy pomocy jedynie dwóch przycisków, a kolor wyświetlacza i jednoznaczne symbole informują o statusie zmywarki: gotowa do użycia, w użyciu, zmywanie zakończone. Dzięki tej niezwykle łatwej obsłudze praktycznie każdy może obsługiwać zmywarkę już po krótkiej instrukcji. Super sprawa w przypadku natłoku pracy czy pracowników sezonowych. W międzyczasie to zaawansowane oprogramowanie dba o perfekcyjne działanie maszyny i kontroluje ponadto na przykład, czy dozowanie środków myjących jest prawidłowe, czy maszyna zmywa w odpowiedniej temperaturze i czy suszenie przebiega bez żadnych problemów. Dzięki temu zawsze możesz być pewny, że talerze, szklanki czy sztućce opuszczą zmywarkę idealnie czyste.

Wszystkie zmywarki gastronomiczne Classeq wykonane są w całości do najmniejszych detali z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu mają one bardzo długą żywotność i są bardzo wytrzymałe. Oprócz tego każda zmywarka została zaprojektowana w ten sposób, aby wszystkie jej części były odporne na zużycie, a w razie potrzeby łatwo mogły zostać wymienione. Naszym klientom gwarantujemy ponadto nieograniczoną dostępność wszystkich części, dzięki czemu nie ma konieczności wymiany maszyny nawet po wielu latach jej intensywnego używania.

Zmywarki podblatowe i kapturowe

Dla małej gastronomii mamy w naszej ofercie linię zmywarek podblatowych, które w większych kuchniach mogą zostać umieszczone na odpowiednich podstawach, dzięki czemu powstaje wygodna wysokość robocza. Długość cyklu mycia dla gastronomicznych zmywarek do naczyń wynosi 3 minuty, co oznacza, że w godzinę można umyć do 360 dużych talerzy (Classeq D-500), natomiast długość cyklu mycia dla zmywarek do szkła wynosi 2 minuty, co oznacza umycie w godzinę do 480 dużych szklanek (do piwa) (Classeq G-400). Dla dużej gastronomii proponujemy zmywarki kapturowe i tunelowe, które zmywają do 130 koszy o wymiarach 50x50 cm (Classeq CST-130) na godzinę.

Classeq - obsługa na najwyższym poziomie

Dzięki naszej wieloletniej obecności we wszystkich segmentach gastronomii pozyskaliśmy dużą wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie się dzielimy z naszymi klientami. Zadzwoń lub napisz do nas, jeśli masz jakieś pytanie, potrzebujesz porady lub chciałbyś umówić się na rozmowę z jednym z naszych pracowników. Jeśli zdecydowałeś się już na daną maszynę, to nasi monterzy bezpłatnie ją dostarczą, podłączą i programy mycia tak ustawią, że od razu będzie mogła ona zostać użyta. A jeśli mimo naszych środków zapobiegawczych coś pójdzie nie tak podczas użytkowania zmywarki, to nasi technicy pojawią się na miejscu, aby dany problem rozwiązać tak szybko, jak to możliwe.