CSO 400N - Podstawa z prowadnicami D400/G400

CSO 400N - Podstawa z prowadnicami D400/G400
Waga
Waga: 9.5kg
Wymiary (dł. x szer.)
Wymiary (dł. x szer.): 450x480mm
Materiał
Materiał: stal nierdzewna
640,00 zł * netto plus 23% VAT
Wysyłka w cenie

Czas dostawy 1-3 dni robocze

Materiał: Stal nierdzewna Dostosowana do zmywarki gastronomicznej Classeq Posiada miejsce...węcej
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Dostosowana do zmywarki gastronomicznej Classeq
  • Posiada miejsce na dwa kosze do wykorzystania na różne sposoby

Jeśli Twoja zmywarka gastronomiczna nie jest zabudowana pod blatem roboczym, to możesz ją umieścić na praktycznej podstawie, która poprawi ergonomię na stanowisku pracy i i zastępuje pompę spustową w przypadku wysoko umieszczonego odpływu. Wersja G350/D400 z zamkiem posiada miejsce do przechowywania środków czyszczących. Jeśli nie potrzebujesz tej funkcji, wówczas możesz wybrać wersję standardową , w której znajdziesz miejsca na dwa kosze do wykorzystania na różne sposoby.

Stoły załadowcze, wyładowcze i zlewy gastronomiczne Classeq
Odpowiednia organizacja pracy w zakładzie gastronomicznym pozwala oszczędzić czas i optymalizuje prace personelu kuchennego. Dostępne w dwóch długościach stoły załadowcze Classeq są przystosowane do współpracy ze zmywarką i dają możliwość praktycznego oraz optymalnie efektywnego urządzenia zmywalni  naczyń, które będzie sprzyjać wydajnej pracy Twoich pracowników.

Stabilna i nowoczesna konstrukcja stołów Classeq ze stali nierdzewnej jest niesamowicie wytrzymała, dzięki czemu będzie Ci służyć przez długie lata. Konstrukcja stołów jest idealnie gładka, co czyni ją niezwykle łatwą w czyszczeniu.

W razie potrzeby dalszego rozwoju lokalu gastronomicznego, możesz bez problemu rozbudować go o akcesoria i produkty Classeq, które znajdziesz w naszej firmie. Dzięki temu Twoja obecna inwestycja będzie nadal funkcjonalna mimo upływu czasu.

Rozmiar
Wymiary (dł. x szer.): 450x480mm
Dodatkowe informacje
Waga: 9.5kg
Materiał: stal nierdzewna