CSC 500N - Podstawa szafkowa D500/G500

CSC 500N - Podstawa szafkowa D500/G500
Waga
Waga: 11kg
Wymiary (dł. x szer.)
Wymiary (dł. x szer.): 550x480mm
Materiał
Materiał: stal nierdzewna
1 210,00 zł * netto plus 23% VAT
Wysyłka w cenie

Czas dostawy 1-3 dni robocze

Materiał: Stal nierdzewna Dostosowana do zmywarki gastronomicznej Classeq Szafka jest...węcej
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Dostosowana do zmywarki gastronomicznej Classeq
  • Szafka jest zamykana, dzięki czemu można przechowywać w niej potencjalnie szkodliwe produkty

Jeśli Twoja zmywarka gastronomiczna nie jest zabudowana pod blatem roboczym, to możesz ją umieścić na praktycznej podstawie z drzwiczkami D500, która poprawi ergonomię na stanowisku pracy i i zastępuje pompę spustową w przypadku wysoko umieszczonego odpływu.

Stoły załadowcze, zlewy gastronomiczne i stoły wyładowcze Classeq
Odpowiednia organizacja pracy w zakładzie gastronomicznym pozwala oszczędzić czas i optymalizuje prace personelu kuchennego. Dostępne w dwóch długościach stoły załadowcze Classeq są przystosowane do współpracy ze zmywarką i dają możliwość praktycznego oraz optymalnie efektywnego urządzenia zmywalni  naczyń, które będzie sprzyjać wydajnej pracy Twoich pracowników.

Stabilna i nowoczesna konstrukcja stołów Classeq ze stali nierdzewnej jest niesamowicie wytrzymała, dzięki czemu będzie Ci służyć przez długie lata. Konstrukcja stołów jest idealnie gładka, co czyni ją niezwykle łatwą w czyszczeniu.

W razie potrzeby dalszego rozwoju lokalu gastronomicznego, możesz bez problemu rozbudować go o akcesoria i produkty Classeq, które znajdziesz w naszej firmie. Dzięki temu Twoja obecna inwestycja będzie nadal funkcjonalna mimo upływu czasu.

Rozmiar
Wymiary (dł. x szer.): 550x480mm
Dodatkowe informacje
Waga: 11kg
Materiał: stal nierdzewna