Sklep - Akcesoria

Popraw wydajność swojej kuchni przy pomocy akcesoriów Classeq, które idealnie współgrają ze zmywarkami Classeq.

Zamknij filtry
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!

W profesjonalnej kuchni najważniejsza jest wydajność, niezależnie od jej wielkości i czy jest to kuchnia w restauracji, hotelu czy na stołówce. Często się zdarza, że największy jest ruch w danych godzinach i wówczas ważne jest zgranie. Czekanie na czyste naczynia czy sztućce w celu podania przyrządzonych potraw nie wpływa pozytywnie ani na zarobki ani na renomę danego punktu gastronomicznego. Dzięki akcesoriom Classeq możesz urządzić zmywalnię w sposób praktyczny i wydajny.

Do profesjonalnej linii zmywarek gastronomicznych do naczyń i szkła Classeq można zamówić akcesoria, które idealnie współgrają ze zmywarką i ułatwiają pracę w kuchni. Dla podblatowych zmywarek do naczyń i szkła, praktycznych w małych kuchniach, dostępne są również odpowiednie podstawy, dzięki którym zmywarkę można umieścić na wygodnej wysokości roboczej, jeśli miejsce w kuchni na to pozwala. Podstaw tych można używać do przechowywania koszy do zmywarek, a dla modelu Classeq D-500 jest dostępna podstawa z drzwiczkami zamykanymi na kluczyk, gdzie można przechowywać na przykład środki chemiczne, które ze względu na przepisy prawne muszą być przechowywane pod kluczem.

Ponadto Classeq ma w swojej ofercie również stoły załadowcze i wyładowcze w różnych rozmiarach i wykończeniu, dzięki czemu można urządzić zmywalnię w sposób praktyczny i wydajny. Stoły załadowcze ze zlewozmywakiem są dostępne ze spryskiwaczem do opłukiwania bardzo brudnych talerzy.

Wszystkie akcesoria Classeq zostały wykonane z praktycznie niezniszczalnej stali nierdzewnej, dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości i tak jak zmywarki gastronomiczne Classeq mają bardzo długą żywotność.

Będziesz wyposażać nową kuchnię, a może chcesz wyremontować obecną kuchnię? Skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci niezobowiązującej porady. Naszą wiedzą i doświadczeniem chętnie się dzielimy z naszymi klientami. 

Praktyczne i wydajne zmywanie w gastronomii to zmywarki gastronomiczne Classeq!