Firma Classeq

Jesteśmy liderem w produkcji najwyższej jakości, intuicyjnych w obsłudze oraz niezwykle wydajnych zmywarek gastronomicznych do każdego rodzaju naczyń, szkła oraz sztućców.

1. Prosta obsługa

Nasze produkty cechuje intuicyjność: prosta obsługa panelu sterowania, łatwa i szybka konserwacja, klarowne instrukcje oraz możli- wość korzystania z urządzenia od razu po montażu.

2. Najwyższa jakość

Gwarantujemy naszym klientom, że otrzymają od nas prosty, solidny i wydajny system zmywania dostarczający zawsze idealnie czyste naczynia czy szkło.

3. Przystępna cena

Doświadczenie i wiedza pozwalają nam oddać w Państwa ręce urządzenia, które osiągają maksymalne wyniki a jednocześnie zaoferować zrównoważoną cenę adekwatną do jakości urządzenia.

NASZA HISTORIA

Firma Classeq została założona w Stanfford w 1977 roku, a od 2004 roku jest częścią grupy Winterhalter. Do dnia dzisiejszego utrzymuje pozycję lidera jako wiodący producent zmywarek dla gastronomii. Po kilkudziesięciu latach produkcji tych maszyn wiemy, że obecna technologia jest niezwykle dopra- cowana i możemy z pewnością uznać nasze produkty za urządzenia w pełni profesjonalne, które bez obaw oddajemy w ręce nawet najbardziej wymaga- jących Klientów na całym świecie.

Classeq jest dzisiaj firmą, która silnie zaznacza się na mapie świata. Poza Polską i Wielką Brytanią nasze zmywarki zostały docenione także w: Niem- czech, Czechach, Turcji, Indiach, Grecji, Australi, Meksyku, Holandi, Belgi czy Brazyli, gdzie firma ma swoje reprezentacje. Jednak bez względu na lokaliza- cję wiemy, że Klienci oczekują od nas, aby maszyny były niezawodne, solidne i zawsze osiągały najlepsze rezultaty i to im dajemy, stale nadzorując proces produkcyjny i podążając za rozwojem światowych technologii.