Nasi klienci

Szeroka i zróżnicowana oferta Classeq’a powoduje, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdej wielkości lokalu gastronomicznego.

classeq klanten

Klub Polo Dallas Burston

Klub Polo Dallas Burston, położony w Warwickshire, jest luksusowym centrum eventowym. Oprócz pól go gry w polo klub dysponuje ekskluzywną salą weselną, kolonialnym domem klubowym oraz całoroczną halą Super Arena. Klub Polo Dallas Burston łączy gościnność z wyśmienitym jedzeniem oraz przepiękną lokalizacją i dba o to, aby goście spędzili u nich czas, który na długo pozostanie w ich pamięci. W sezonie wiosenno-letnim Klub ma wszystkie weekendy zarezerwowane na wesela do 700 gości na każdym weselu. Ponadto zawody w polo przyciągają nierzadko do 5000 widzów dziennie. W związku z dużą liczbą osób odwiedzających klub ważne jest, aby zmywarki były w stanie zmywać szybko i wydajnie duże ilości naczyń. Ponadto naczynia, szkło i sztućce zawsze muszą być idealnie czyste i błyszczące. Dlatego Też Klub Pollo Dallas Burston zdecydował się na zmywarki gastronomiczne firmy Classeq. Zmywarki nie tylko musiały mieć dużą pojemność, pracować szybko i wydajnie, ale być również łatwe w obsłudze. Łatwość obsługi miała w przypadku klubu duże znaczenie w związku z wieloma pracownikami sezonowymi pracującymi w klubie, tak aby po krótkiej instrukcji praktycznie każdy pracownik bezproblemowo był w stanie włączyć zmywarkę,a efekt zmywania był idealny.

classeq customer
Ella Cloake,Kierownik ds. Marketingu Klubu Polo Dallas Burston mówi

Wybraliśmy Classeq nie tylko w związku z wysoką jakością i łatwością w użyciu, ale również z powodu faktu, że zmywarki Classeq są produkowane w Europie, co jest dla nas równie ważne. W 2015 roku klub wybudował nową centralną kuchnię i szukaliśmy producenta maszyn kuchennych, który szybko może dostarczyć zamówiony sprzęt, a oprócz tego oferuje świetny serwis. Bardzo jesteśmy zadowoleni, że znaleźliśmy maszynę odpowiadającą naszym wymogom. Ponieważ podczas dużych eventów wydajemy ogromne ilości napojów, szczególnie podczas zawodów polo, postanowiliśmy zainwestować w dużą kostkarkę gastronomiczną Ice-O-Matic, która również jest częścią asortymentu Classeq. Zdecydowaliśmy się również na kostkarkę od Classeq, ponieważ ufamy tej marce i nie możemy sobie pozwolić na żadne nieprzyjemne niespodzianki.

classeq klanten

Kawiarnia Stephenson’s Tea and Coffee House

Kawiarnia Stephenson’s Tea and Coffee House z centrum Chesterfield już od 2007 roku serwuje smaczne posiłki, ciasta i napoje. Duet matki z synem Claire i Sam Wood przejęli kawiarnię w 2014 roku i od tego momentu kawiarnia powiększa swoją renomę i sukces. Kawiarnia odniosła tak duży sukces, że w lipcu 2016 roku było możliwe przejęcie kolejnej kawiarni, tym razem przy słynnej katedrze Chesterfield, która została nazwana "The Spire by Stephenson's" i wyróżniała się świetną obsługą i serwowaniem świeżych produktów regionalnych. W obu kawiarniach jest duży ruch, w związku z czym jest duża rotacja naczyń, sztućców i szkła, które zawsze muszą być idealnie czyste. Kiedy Claire szukała nowego systemu do zmywania naczyń, który byłby w stanie sprostać dużej rotacji naczyń, zwracała uwagę przede wszystkim na prostotę użycia, niezawodność oraz wysoką jakość, nie zapominając oczywiście o nieskazitelnej czystości naczyń wyjmowanych ze zmywarki. Wybrała zmywarkę podblatową Classeq w związku z jej prostotą i wysoką jakością. Stephenson, który wynalazł lokomotywę parową i na cześć którego została nazwana kawiarnia, na pewno byłby zadowolony z tego rozwiązania, według Claire.

classeq customer
Claire Wood, Właściciel kawiarni Stephenson’s Tea and Coffee House mówi:

Kilka lat temu zdecydowaliśmy się na zmywarkę Classeq dla naszej kawiarni Stephenson's Tea and Coffee House i nie było momentu, abyśmy tej decyzji żałowali. Jak przyszła kolej na nową zmywarkę dla drugiej kawiarni The Spire by Stephenson's nie było momentu zawahania. Sukces kawiarni The Spire by Stephenson's zawdzięczamy lokalnej społeczności. Dlatego też chcemy naszym klientom cały czas oferować najwyższą jakość, od regionalnych przysmaków do idealnie czystych naczyń, szklanek i sztućców. Ponownie zainwestowaliśmy w markę Classeq w związku z nieskomplikowaną obsługą oraz niezawodnością maszyn oraz bardzo dobrym kontaktem z obsługą klienta.